Saturday, June 28, 2003


حکومت امام زمان (مج)
بخش دوم

در اینکه سنگ بنای حکومت اسلامی بر دروغ و سرکوب و چپاول نهاده شده نباید کمترین تردیدی به خود راه داد، از دوره خمینی(مج) گرفته تا به امروز گواه دروغ گویی و بیشرمی این سفله گان پرورش یافته در دامن کثیف و هرزه فاطمه زهرا بوده ایم. نگاهی به رخدادهای سه هفته پیش و ادعاهای رئیس جمهور مقتدر خاتمی در این باره گواه کوچکی است بر این این سخن ما، رئیس خاتمی (جک)هنگام امضای قراداد همکاری سه جانبه بین ایران، افغانستان و تاجیکستان در اوج خیزش مردم و دانشجویان پس از یورش ددمنشانه انصار به خوابگاه دانشجویان گفت:" ما حق اعتراض را به رسميت مي‌شناسيم و بنا نداريم با مخالفين خود با قهر و خشونت برخورد كنيم.
وي در خصوص هياهوي رسانه‌هاي خارجي درباره‌ي وقايع اخير كشور گفت: در ايران خبري نيست...."
ناگفته نماند هنگامی که خاتمی(جک) می گفت "در ایران خبری نیست"، خیابانهای تهران و بیشنه شهرهای کشور از مردمی که سرود آزادی را سر می دادند لبریز بود و "ان ثار" حزب الله در سایه نیروی انتظامی، با ساتور، قمه، دشنه، پنجه بوکس زنجیر و قمه به مردم یورش می بردند.

خاتمی همچنین گفت: "به هيچ بيگانه‌اي اجازه‌ي دخالت در سرنوشت خود را نمي‌دهيم اگر توان مخالفان جمع كردن تنها حدود هزار نفر است، اين تعداد اندك نشان مي‌دهد كه كشور ما تا چه حد قدرتمند است."

دروغ خاتمی(جک) این گماشته "شفاف" خامنه ای(زج ) امروز با سخنان عبدالنبی نمازی مدعی العموم(نه دادستان) کل حکومت اسلامی رو شد: "دادستان كل جمهوري اسلامي امروز شمار بازداشت شدگان در سراسر ايران را بيش از چهار هزار تن اعلام كرد. آيت الله نمازي گفت، بنا بر آخرين آمار 800 دانشجو در تهران بازداشت شده اند كه هم اكنون در اوين زنداني اند."
اینست حکومت الله، اینست حکومت فرزندان فاطمه، اینست حکومت آیت الله هاي پفیوز، در تظاهراتی که به گفته حجت الاسلام خاتمی هزار نفر تظاهر کننده داشته، چهارهزار نفر بازداشتی دارد، تنها هشتصد دانشجو در تهران بازداشت شده اند!
ناگفته نماند شمار دستگیر شدگان این نمایشهای اعتراضی در ایران خیلی بیش از چهارهزار نفری است که عبدالنبی نمازی می گوید.
خاتمی! ریدیم بر آن اسلامی که تو حجت آن باشی، خامنه ای! ریدیم به بارگاه الله که تو آیتش هستی، خیالتان تخت باشد همانگونه که گردن حسین را زدیم و اهل و بیتش را گاییدیم خدمت شما نیز خواهیم رسید.

سردمداران حکومت اسلامی از خیزش مردم به هراس آمده اند و میدانند که عمر حکومتشان بسر آمده و آخرین تیرهایشان را در ترکش نهاده اند، همانگونه که پیشترها گفتیم سخنگوی دولت رمضان زاده مخالفت دولت را با برگزاری گرامیداشت هیژده تیر در بیرون از دانشگاها اعلام کرده بود، عبدالنبی نمازی مدعی العموم حکومت اسلامی هم امروز گفت: "از نظر مسئولان 18 تير مسئله اي نيست كه ضرورت داشته باشد سالگرد آن گرفته شود، اتفاقي و حادثه اي چندسال پيش رخ داده است و هيچ ضرورتي ندارد مراسم آن برگزار شود."شاشیدم به دندان شکسته آن نبی که تو عبدش باشی، مردک! اتفاقی که چند سال پیش رخداده، هرروزه در این کشور تکرار می شود، بزرگداشت هیژده تیر نه برای دلخوشی تو و همگنان تو است، فریاد دادخواهی کسانی از ملت است که قربانی شما جاکشان و قداره بندان شما شده اند، پفیوز چگونه است که برای حسینی که ما هزاروسیصدوبیست ویکسال پیش کشتیم همه ساله عزاداری می کنید، اکنون که نوبت به هیژده تیر رسیده اتفاقی میشود که چند پیش رخداده است. نکند چشمداشت داری که مردم در این روز روضه خوانی بگذارند و از شما جاکشها برای عزاداری دعوت کنند. هیژده تیر نمونه کوچکی از جنایتهای شماست.
هیژده تیر امسال آخرین هیژده تیر در حکومت اسلامی خواهد بود، به همت ایرانیان آزاده در ایران و سراسر جهان، این روز پرده از جنایتهای بیست و پنج ساله شما جاکشان برخواهیم داشت و به مردم جهان نشان خواهیم داد که حکومت الله و آیت الله ها و حجت الاسلامها چه بر سر ایران آورده است.
امسال سال شمر است و همان بلایی که بسر نور چشم رسول الله آمد در انتظار شما می باشد.

کارتان تمامه

واژگان کوتاه شده
مج کوتاه شده مادر جنده است که زیبنده امام زمان و خمینی است، برای امام زمان عج هم بکار می رود که اگر برخورد کردید بیاد داشته باشید کوتاه شده عمه جنده است.
جک کوتاه شده جاکش است، که زیبنده خاتمی است چرا که در گفتگویی تمدنها با جک های زیادی نشست و برخاست داشته است.
زج کوتاه شده زن جنده است که زیبنده خامنه ای می باشد.

No comments: