Saturday, June 07, 2003


گرامی خُسن آقا
همه این آتشها که گریبانگیر ریش ما شده از اجاق کله پزی شما بر می خیزد، اگر آنروز سرد پاییزی که نخستین پیام خودمان برای شما فرستادیم رویمان را کم می کردید و از آن بدتر نمی گفتید برو وبلاگ بزن، کارمان به اینجا نمی کشید.
در باره بهم ریختگی چهارچوب شمرنامه هم به گمانمان یا آه محمدرضا پهلوی ما را گرفته (اگر زاهدی کودتا نکرده باشد) و یا دست زینب همشیره سیدالشهدای سابق در کار است چرا که پریشب در اعتراض به اینکه شب جمعه تنها مانده بود تمام کاسه و کوزه مان را بهم ریخته بود. اکنون هم با این مستی باید برویم ظرفها را بشوییم و تا سروکله ام لیلا(نو عروس سابق علی اکبر ابن حسین) پیدا نشده باید دستی به سرو کول زینب بکشیم.

دمشق
شمر
--------------------------------------------------------

گویش "کُس آنجلسی" و میم
بخشی از دوستداران شمرنامه از ما در باره گویش "کُس آنجلسی" و ویژگی های شرعی "میم" پرسیده بودند، "ابن زیاد"هم به رنج اوفتاده این پیام "شیخ سعید بحرالعلوم" را از بخش دیدگاه های آقای افشین زند برداشته، ما آنرا برای نمونه اینجا می گذاریم تا ملت روشن شوند.
از آنجایی که آیت الله استمنا در کنار امام زمان (عج- عمه جنده) به آموزش عملی دین حنیف مشغولند، امیدواریم رهبر فرزانه هم برای خاطر امام زمان (مج) فتوای شرعی خودشان را در باره "میمها"، این جانوران عجیب الخلقه ای که شیخ از زیادی آن مینالد بدهند که خوانندگان شمرنامه بدانند میمها حلالند، حرامند و چه جایگاهی در شرع مقدس دارند، همچنین اگر میمها هم برای تبلیغ اسلام بدرد می خورند، دستوری به ائمه جمعه بدهید تا میمهای خودرا آماده ساخته و به جنگ با شیطان بزرگ بروند.

"پانته آ خانم؛
كامنت ما مردها را حدّاقل سه بار بخوان و بهش خوب فكر كن. نه براي آنكه ما مطالبمان مهمتر و مناسبترند نسبت به كامنت زنان. نخير بلكه بخاطر نحوه پروسس متفاوت جهان توسّط مغز ما مردان است نسبت به شما زنان. حالا اگر شما به پيوند ميمهاي متراوش از مغز مردان با ميمهاي خودت آنهم در داخل مغز خودت قادر باشي: آنگاه حاصلش فراورده هاي جالبي خواهند شد كه خودت را هم به حبرت درميآورند.
وقتي كامنتهاي ما را ميخواني آن ”من = پانته آ“ را بفراموشي سپارده و به مرخصي بفرستش و ريلكس اجازه ملاقات و آميزش هر چي سكسيتر اين ميمها را در داخل رحم بسيار خلاّق بالائي يا همان مغزت به آنها بده. من مطمئنّم كه حاصلش نوشتارهاي زيبا و جالب و مهمّي خواهند بود ــ تراست مي آن ديس ممتيك پريسكريپشن اند فالو سوت...!
پايان
!"

No comments: