Thursday, October 09, 2003

سوی دیار جاکشان به کربلا می رویم

سوی دیار جاکشان به کربلا می رویم
روزنامه نيويورک تايمز در نوشته پیرامون هجوم زائران ایرانی! برای زیارت کربلا آنهم در شرایط خطرناک کنونی می نویسد : سربازان آمريکايي با آگاهي از خطراتي که اينان به استقبال آن مي روند و رنجي که در راه مي کشند، در شگفتند که چگونه اعتقاد مذهبي کسي مي تواند او را نسبت به خطر مرگ خود و عزيزانش، چنين بي تفاوت کند. بنا به گزارش خبرگزاري رسمي ايران، تا کنون 100 زائر ايراني بر اثر انفجار مين هاي زميني، حمله دزدان، گرما، بي آبي و سوء تغذيه، جان سپرده اند.
ای تف بر شله زرد نشناسی امت شیعه! این شله زرد به حرام ها، شله زرد را خورده و کاسه اش را می شکنند. بیست و پنج سال آزگار است که اسلام ناب محمدی بر در و دیوار ایران از شرق تا غرب از شمال تا به جنوب را شله زرد زده، اما این شله زرد به حرام ها الاغ وار راه اوفتاده و به عشق کاسه ای شله زرد در کربلا چون "آدمهای یکبار مصرف(1)" به میدانهای مین زده و تلف می گردند.
یکی نیست به این امت کودن بگوید، مگر عقل از کله تان پریده که جان خود را بدینگونه به خطر می اندازید، مگر کورید که نمی بینید حکومت عدل علی(زج-2) در ایران برقرار است، زیارت نجف توی سرتان بخورد. ای شله زرد نشناس ها، وضع زندانهای کشور چون اماکن مقدسه اسلامی است که در آنها می شود به خدا نزدیک شد، روزه گرفت نماز خواند و کلی شله زرد، خلاصه اینکه "اعتكافي و اندروني خالي از طعام و شله زردی كه در اين نزديكي است" از آن گذشته بیمارستان بقیه الله-عج (3) هم دارد که معجزش در شفای بیماران کور و کچل شما از نجف هم بیشتر است. حتی آیت الله شاهرودی(فک-4) که از قضا "گاییده کربلا و زاییده نجف اشرف" است سخن از بیمانندی زندانهای حکومت اسلامی می راند که زندانیان را در آن به پروار می گیرند و در همسنگی با زندانیان معامله شده با کشورهای دیگر، زندانیان حکومت اسلامی بگونه اي فربه و چاقند که صداي سازمانهاي حقوق بشري در آمده که زندانيان ايراني مردند از خوشي. اصلا چرا دور برویم همین شاهرودی(فک) "گاییده کربلا و زاییده نجف اشرف" را نگاه کنید، با اینکه یقین دارد که در عراق نانش توی شله زرد است و می تواند چون آیت الله حکیم(مج) یا حجته السلام خویی(جک-5) فی الفور به لقاالله شتافته و به فیض شهادت برسد و با سید الجاکشین حسین ابن علی محشور گردد از جایش نمی جنبد و زیارت نجف و کربلا را به آلت تناسلی اش هم حساب نمي کند.
ای دستهای بریده ابوالفضل عباس به خشتک ناپاکتان، مگر رهبر یکدست چه از ابوالفضل کم دارد که برای زیارت آن نره خر، حوزه قم را در برابر حوزه نجف فروخته، ضعیف نموده و بهانه به دست روزنامه های صهیونیستی میدهید. زیارت گور طفلان مسلم توی سرتان بخورد، مگر یاسر و مهدی چه از آنها کم دارند، ببیند که این غربی های خدا نشناس چگونه دست بدامان این عزیزان امت می شوند که چپ و راست برای گرفتن مراد دلشان، نذری به حساب ایشان می ریزند. چون عقیل ابن ابی طالب کور شوید، زیارت آن علیل ذلیل مرده که علی دستش را داغ کرد به چه دردتان می خورد،مگر لطف الله میثمی را نداريد که حکومت اسلامی کونش را همه روزه داغ مي کند و بروي خودش هم نمي آورد .
زيارت امام حسين کوفتتان شود، مگرمظلوميت و خواهرجنده گي سيد محمد خاتمي ، از مظلوميت و خواهرکسدگي سيد الجاکشين حسين ابن علي چه کم دارد که اينگونه جان و مال ناموس خود را به خطر انداخته و سوار کاميونهاي حمل زباله نيروهاي آمريکايي مي شويد.
بدبختهاي شله زرد خور ! خيالتان تخت باشد ديگر بخاري از ديگ شله زرد امام حسين بر نمي خيزد وخبري از مراد دادن هم نيست، از آن بدترتاريخ نشان داده امام حسين عوضي است، چرا دور برويم، پيش از شما، ده پانزده سال آزگار مشتي مجاهد ختم روزگار، به امامت مسعود رجوي و بانو هرشب جمعه به کربلا رفته و با خلوص نيت مراد دلشان، که همانا رفتن به تهران بود از سيد الجاکشين مي خواستند اما امروز از فرانسه سر در آورده اند.شمايان کجاي کاريد.
شاشيديم به ايمان و اعتقاد شما امت شيعه!

خودمانیم اگر شما جای ما بودید به این امت چه می گفتید؟ پانبشت: 1- آدمهای یکبار مصرف: اشاره به بسیجیان دارد که هنگام جنگ چون گوشت دم توپ و ابزار مین روبی کاربرد داشتند.
2- زج کوتاه شده زن جنده است لقب علی ابن ابی طالب به مناسبت پاچه ورمالیدگی های مادر حُسنین فاطمه الزهرا
3- عج کوتاه شده عمه جنده که در مورد امام زمان استعمال می شود
4- با استغفار از درگاه جنده دوعالم، فک کوتاه شده فیل کُس لقب فاطمه الزهرا را به فیل کون حساب کرده و برای آیت شاهرودی به معنای فیل کون استعمال نمودیم ، دلیل شرعی این استعمال از اینرو بود که ایشان از یکسو سید فاطمی بوده و از سوی دیگر ویرانه های قوه قضایه حکومت اسلامی را آباد کرده که کون فیل می خواهد.
5- جک کوتاه شده جاکش است، این لقب برای حجج اسلام و آیات عظامی که با جهانخواران غربی نشست و برخاست بسیار دارند کثرت استعمال دارد، تلفظ این لقب برای غربی ها که عادت به نشخوار اسامی عینی غینی اسلامی ندارند اما دوست دارند طرف معامله را بهتر بشناسند آسانتر است.

No comments: