Wednesday, June 29, 2005

حمله نظامی آمریکا، رای فروشان و قزوینی ها

این قزوینی ها دیگر شورش را در آورده اند، بالام جان، گاییدن غریبانه امام رضا(خک) و خواهرش معصومه تا سرحد مرگ که منجر به ایجاد حوزه علمیه قم و آستان قدس رضوی شد، پیشکشتان.
پاره کردن کون مهدی امام زمان(عج) و فرستادنش به غیبت صغرا و کبری، آنهم به قیمت سرکار گذاشتن پیروان مادر جنده اش، نوش جانتان.
اما چه کار داشتید به کون وزیر خارجه آمریکا خانم كاندوليزا رايس، تا آنجا که ما میدانیم ایشان سید نیست که کونش بوی دهان پیغمبر اسلام را دهد و یا اینکه مانند چشم فاطمه الزهرا(فک) مادر سیدالجاکشین حسین ابن علی تنگ باشد که چشم شما را گرفته باشد.
این بجای خود که باسن ایشان مانند سینه ابولفضل عباس ستبر است، اما بدلایل نژادی باید میدانستید، کون ایشان بدلیل نشست و برخاست و رفت و آمد فراوان با آفروآمریکن های یقور، چون گلوی امام حسین پاره شده است.
اگر هم گمان برده بودید ایشان از نوادگان بلال حبشی می باشد باید بگوییم که کور خوانده اید، چرا که تخمهای بلال حبشی پیش از خریده شدن بوسیله محمد رسول الله(مج) بوسیله ارباب پیشینش کشیده شده بود و اجاقش خاموش. درست است که مخ محمد(مج) گوزیده بود اما کله رسول خدا پر از پهن نبود که یک سیاه کیر کلفت خریده* و به حرمسرای خود راه دهد و تر و خشک کردن زنان حشری خود را به او واگذارد.
خوب خوشتان آمده بود عیبی ندارد اما چرا آسیب روحی زدید، از عاقبت کار و موضع گیری های وزیر خارجه آمریکا نترسیدید.

باری به گفته عمروعاص گرامی غرض از این سخنان این بود که برای رای فروشان حرفه ای که گناه تمامی بدبختی های ملت را
در بیست و هفت سال گذشته به گردن شهروندانی می اندازند که زیر بار زور و بازی های حکومت اسلامی نرفته و تمامی آنرا به هیچ نمی شمرند، از پیش روشن سازیم که رفتار ها و موضع گیری های كاندوليزا رايس ربطی به تحریم انتخابات ندارد، چرا که به گفته عطارزاده بنا بر پژوهشهای یکی از زنان اصول گرای مجلس هفتمی، دلیل رفتار های نامناسب و موضع گیری های خانم رایس، ریشه در رابطه ناکام! عشقی خانم رایس با یک جوان قزوینی در دوران دانشجویی دارد، عطارزاده که خود نیز اصول گرای مجلس هفتمی است همچنین افزوده که "خانم رایس جواب دهد علت ناکامی در این رابطه چه بوده، و خاطر نشان کرده" اگر خانم رایس در این قضیه به نوعی آسیب روحی دیده اند ما حاضریم در دادگاه صالحه در مورد اين مسئله، رفع مشكل كنيم ."
روشن است که وزیر خارجه آمریکا سخنان عطار زاده را به پشم کُسش هم حساب نمی کند اما کاش یکی از رای فروشان حرفه ای استخواندار با سابقه چندین سال شرکت در بازی انتخاباتی و با تجربه ناکامی ها و آسیب های روحی بسیار پیدا می شد و برای عطار زاده این مفاهیم را روشن می کرد.

*از حاج شیخ لواط الدین قزوینی ارواحنا فدا نقل است، روزی که رسول اکرم (مج) برای خرید برده به بازار برده فروشان مدینه رفته بود، برای اطمینان از بی خطر بودن برده ها برای حرمسرای خود، با دست مبارکش خایه های برده هایی که چشمش را می گرفتند می مالید، چون کیرشان راست می شد از خریدشان صرف نظر می نمود تا اینکه به بلال حبشی رسید،
روضه
دست برد توی خشتک بلال
خایه های بلال را بدست راست گرفت

خایه ها تازه کشیده شده و ورم کرده بودند
یاد سر حسن و حسین اوفتاد

تومایه نوازش حُسنین مالید
دید بلال راست نمی کنه

وسط بازار شلوار بلال را پایین کشیدکیر بلال چون دست بریده عباس بیرون اوفتاد
هی مالید، دید بلال راست نمی کنه


خم شد، دهان مبارک را جلو برد
زبان مبارک را از بین دندانهای شکسته بیرون آورد


سر کیر بلال را با نوک زبان قلقلک داد
دید بلال راست نمی کنه

مانند دسته قلیان ناصرالدین شاهی، به دهان گرفت
دید بلال راست نمی کنه
ساک زیادی زد، کیر بلال به حلق مبارکش رسید


نزدیک بود خفه شه، اشک توي جشماش آمد
دید بلال راست نمی کنه

پول خرید بلال را داد و او را به خانه برد

خلاص
شمرNo comments: